טלפון : 03-5752505 | פקס: 03-6130593
דרושים | אימייל: info@admonipro.co.il
שירותי ניקיון - אדמוני
ניקיון ואחזקת מפעלים

אדמוני- שירותי ניקיון למפעל
על כל מקום עבודה שמכבד את עצמו להיות נקי ומסודר. הדבר נכון בעיקר עבור מקומות עבודה דוגמת מפעלים, שם לעיתים משתמשים בחומרים מסוכנים כאלה או אחרים, חומרים שמוטב יהיה לשטוף אותם במהירות מהרצפות או להסיר אותם באופן מיידי מהציוד. לכן, חברת ניקיון שתעשה זאת בשבילכם היא הפתרון האידיאלי.

התקשרו למוקד הטלפוני של החברה הפועל 24 שעות ביממה! אדמוני: שירותי ניקיון מפעלים ומעבדות ביעילות ומקצועיות

ניקיון מפעלים עם כל האמצעים ובכל שעה
עם ותק ממושך בתחום ודגש על שירות מצוין, אנחנו מציעים לכם את שירותי הניקיון של חברתנו. אנחנו מספקים שירותי ניקיון מפעלים תוך דגש על חומרים ירוקים וידידותיים לסביבה שעדיין יצליחו להוריד את כל הלכלוכים הקשים ביותר שהוטבעו על מסלולי הייצור או המכונות במפעל שלכם. כמו כן, חומרי ניקיון לרצפה אנטי סטטית, רצפה נפוצה בקרב מפעלים רבים במשק הישראלי.

אנחנו מעניקים שירותי ניקיון במגוון תחומים ניקיון משרדים, מעבדות, מפעלים ועוד, בעזרת האמצעים המתקדמים ביותר שעומדים בשוק וכמובן תוך שמירה על בטיחות העובדים שלכם והעובדים שלנו, עליהם נגן במקרה של מפעל בעל חומרים מסוכנים עם חליפות מגן מיוחדות שנרכשו במיוחד.

בהתאם לכך שמפעלים רבים עובדים במשך שבעה ימים בשבוע ולפעמים אף 24 שעות ביממה, חברתנו מציעה לכם פתרון בעבור ניקיון מפעלים בכל יום ובכל שעה, מאחר שגם אנחנו מתגאים בעובדים איכותיים שזמינים מסביב לשעון, בכל יום ובכל שעה. לכן גם אם מתפוצץ חומר בלתי מזוהה או נמרח חומר מזהם אחר, אנחנו כבר נגיע ונטפל בבעיה במהירות האפשרית.

ניקיון ואחזקת מפעלים

ניקיון מפעלים עד ליסוד
למרות שמפעלים רבים ממוקמים לעיתים באזורים מרוחקים, זו לא תהיה בעיה בעבורנו. חברתנו מציעה הסעות לעובדים שאין להם מסלולי הגעה נוחים על מנת שלא יהיה שום חוסר ושום בעיה, אם אכן חיפשתן חברת ניקיון בעבור המפעל שלכם או עבור המעבדה אותה אתם מנהלים. אנחנו כבר נגיע עם מכונות שטיפה מותאמות במיוחד לרצפת המפעל או המעבדה, בנוגע אליה תעדכנו אותנו קודם, כשבנוסף כמובן נביא את כל הציוד הדרוש לניקיון של לכלוכים קלים ולכלוכים קשים, כל זאת ממטרת דאגה בעבור ניקיון מפעל, שיהיה מצוחצח עד היסוד ולא יישאר בו שמץ של לכלכוך.


אולי יעניין אותך גם >> טיפול הצפות במים

חברת אדמוני שירותי ניקיון מתקדמים מזמינה אתכם להיעזר בשירותיה. הצטרפו עוד היום למאות לקוחותיה הנהנים משירות מקצועי ויעיל!


טיפול בהצפות מים
התקשרו עכשיו נשמח לעמוד לרשותכם!