טלפון : 03-5752505 | פקס: 03-6130593
דרושים | אימייל: info@admonipro.co.il
שירותי ניקיון - אדמוני
ניקוי ואחזרת חניונים

אדמוני - ניקוי חניונים

במהלך הזמן והשנים חניונים רבים צוברים לכלוך, פיח, כתמי שמן, וספיגת נוזלים עקב תנועת אנשים ורכבים שפולטים לכלוך. גם כאן הפיתרון היעיל ביותר, הוא ע"י שימוש במכונות שטיפה בלחץ קיטור, מים חמים, וראש דיזה מיוחדת להסרת כתמים.

רצפת החניונים מצויה בכמה וכמה חומרים, אחד החומרים הנפוצים הוא האפוקסי. על רצפת האפוקסי נדבקים כתמי שמן אשר אותם מנקים ע"י הליקופטרים וחומר אקולוגי מפרק שומנים ידידותי לסביבה.

התקשרו למוקד הטלפוני של החברה הפועל 24 שעות ביממה! שירותי ניקיון חניונים במקצועיות וביעילות

ניקיון חניונים ואחזקה שוטפת

חשבתם פעם מהו המקום הראשון אליו כל לקוח שמגיע אליכם נכנס? מהו הרושם הראשוני אותו הוא יקבל, שהרי אין שני לרושם ראשוני? מה הוא מצפה לראות ברגע שהוא בוחר בכם כנותני השירות שלו? אם חשבתם שהיופי והניקיון של המשרד בו אתם עובדים ולשם הוא יעלה מספיקים, טעות בידכם. כי המקום הראשון אליו מגיע הלקוח, הוא המקום ממנו הוא יורד מהרכב עמו הוא בא- החניון.

ניקוי ואחזרת חניונים

ניקוי חניונים
בעלי מקצוע רבים שיושבים אי שם במשרד למעלה אינם מבינים זאת, אך הרושם הראשוני אותו מקבל האדם שמגיע אליהם נמצא בחניון אפור והשומם בו הוא החנה את רכבו. הרי אם הוא ירד מהרכב ויראה חניון שכולו מרוסס בכתובות גרפיטי כאלה ואחרות, כשלכלוך מסתובב מכל עבר, ישנם סיכויים לא רעים שהוא יחליט להיכנס בחזרה לרכב ולחזור על עקבותיו. המטרה שלכם היא לדאוג שהוא לא יעשה זאת ואת זה תוכלו לעשות באמצעות אחזקת חניונים, בעזרתנו.

אדמוני חברת ניקיון מציעה לכם מגוון שירותי ניקיון לחניונים - קירות, רצפה, עמודי בטון, למעשה הכל. באמצעות שיטה מיוחדת ומתקדמת אותה פיתחנו של שטיפה באמצעות קיטור, לנו יהיה קל יותר לשטוף רחבות העשויות גרנוליט, אבן משתלבת ומדרכות וכך גם נעניק לכם שירות טוב יותר. גם עבור חניוני בטון אנו מציעים את הפתרון הטוב מכולם, באמצעות שטיפה מיוחדת עם מכונות רכובות בעלות מברשות קרבון, כך שרצפת הבטון תיוותר נקייה לחלוטין, ללא רבב. כמובן שבתור חברה וותיקה עם ניסיון רב של ניקוי חניונים, אנחנו מציעים עוד מגוון פתרונות עם חומרים איכותיים לצורך ניקוי חניונים ואחזקתם.

התקשרו למוקד הטלפוני של החברה הפועל 24 שעות ביממה! אחזקה וניקיוי חניונים במקצועיות וביעילות

אחזקת חניונים
אחד מאלה הוא ניקוי משטחי אפוקסי באמצעות שטיפה מיוחדת עם מכונות רכובות בעלות מברשות עדינות וסקוצ'ים כמו כן,

שטיפת צינורות הספרינקלרים

כולל הספרינקלרים עצמם. בידנו יש את כל הציוד הדרוש על מנת לדאוג לצורך ניקיון חניונים באופן שוטף. אנחנו מציעים מחירים מיוחדים בעבור חברות לניהול חניונים שמעוניינות בשירות אותו אנו נותנים, כשבנוסף לניקיון החניון אנחנו מחזיקים את כל הציוד הדרוש על מנת לדאוג לשירות של טיפול בהצפות, שאיבות וייבוש.

חברת אדמוני שירותי ניקיון מתקדמים מזמינה אתכם להיעזר בשירותיה. הצטרפו עוד היום למאות לקוחותיה הנהנים משירות מקצועי ויעיל!


p